fbpx

קורסים ביזמות ועסקים

כדי להקים מיזם מצליח צריך לדעת הרבה תחומים: מכירות, שיווק, רשתות חברתיות, דפי נחיתה, הבנה בסיסית באתרי אינטרנט ועוד
פה תוכלו למצוא קורסים בתחום ולהתחיל להצליח בעסקים!

לפניכם קורסים של המנטורים שהעבירו אצלנו הרצאות, מוזמנים לצפות בהרצאה ולהצטרף לקורס

לקבלת שיחת יעוץ והכוונה מצוות CapitalMind צור קשר

שלח הודעה בווטסאפ

קורסים ביזמות ועסקים

איך להפוך את האתר לאוטומטי? קורס Zapier למתחילים

מישהו השאיר ליד ואתה צריך להעביר אותו לרשימה תפוצה? או לאקסל עם כול הלידים?
אתה מפרסם פוסט ורוצה להעביר אותו אוטומטי לפיסבוק או לטוויטאר?

ונמאס לך לעשות את זה ידנית?

בשביל זה יש את זאפיר !

בקורס תלמד על זאפיר ואיך לעשות אטומציות בעזרתה.
כמו כן תלמד גם 10 אוטומטיות נפוצות מאוד (יש עוד הרבה)

כך שפעולות שגרתיות שאתה צריך לעשות היום בצורה ידנית ולבזבז על זמן רב – יעשו בצורה אוטומטית ויתנו לך זמן פנוי להשקיע בעסק שלך!

הקורס פשוט להבנה, תמציתי ומתאים לכול בעל עסק שרוצה לעשות את החיים שלו ליותר פשוטים.

רק ב 67 ש"ח

–>לרכישה לחץ כאן <–

הקמת אתר אינטרנט – WordPress

רוצה להקים לעצמך אתר אינטרנט? דפי נחיתה? 

הקורס שילמד אותך מא' ועד ת' איך להקים אתר אינטרנט, לרכוש דומיין, לבחור שרת אכסון, לחבר בין הדומיין לאכסון ועוד עשרות שיעורים בנושא הקמת אתרים.

36 שיעורים. 

רק 197 ש"ח בלבד!

 

–>לרכישה לחץ כאן<–

 

אזהרת סיכון
• אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא.
• המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
• כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית.
• המרצה/ הכותב מחזיק ו/או עלול להחזיק חלק מן הניירות המוזכרים לעיל.
• מסחר בשוק ההון טומן סיכון רב עד לאיבוד סכום ההשקעה ואינו מתאים לכל אחד. מומלץ לא לסכן סכום שאינך יכול להרשות לעצמך להפסיד.
• מטרת המידע (מידע מודפס או דיגיטלי, לרבות תוכנת מחשב או קובץ מחשב) העובר בין המדריך לתלמיד היא לימודית בלבד. המידע אינו מהווה ייעוץ, הכוונה או המלצה למסחר ו/או השקעה ו/או רכישה או מכירה של נכסים פיננסיים (חוזים עתידיים, מניות, סחורות, מט"ח, אופציות, אג"ח, תעודות סל ו/או כל נייר ערך אחר).
• המרצה ו/או צוות ו/או הנהלת CapitalMind אינם בעלי רישיון ייעוץ השקעות או מנהלי תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימר לייעץ לשום אדם בקשר לרכישה, מכירה, אחזקה ו/או השקעה בנכסים פיננסיים. המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות ע"י יועץ השקעות מוסמך על פי הדין הישראלי. כל המקבל החלטה על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד.
• קיים סיכון במסחר ו/או השקעה בנכסים פיננסיים והם עלולים להביא להפסדים כספיים. הצלחות עבר במסחר ו/או השקעה בנכסים פיננסיים אינן ערובה להצלחה בעתיד. כל העושה שימוש בתוכנה, אחראי בלעדית לתוצאות פעולותיו ומוותר על זכות תביעה וכל טענה כלפי המרצה ו/או צוות ו/או הנהלת CapitalMind ו/או מי מטעמם.
• הובהר לכם כי בטרם ביצוע מסחר אמת באמצעות תוכנה למסחר, נדרש לבצע סימולציה של פעולות מסחר על נתוני עבר וגם מסחר בחשבון דמה, על מנת לוודא פעולה תיאורטית תקינה של המערכת.
• יחד עם זאת, בדיקה תיאורטית מוצלחת אינה מבטיחה פעולה תקינה בזמן מסחר אמת. יש לקחת בחשבון טעות משתמש, הפרעות בתקשורת, קריסת מחשב ותוכנה, תקלות בשרתי הברוקר והבורסה ועוד השפעות חיצוניות שאינן בשליטת יוצר התוכנה.
• מובהר בזאת שהמרצה ו/או צוות ו/או הנהלת CapitalMind אינם אחראים לתוצאות השקעה ו/או המסחר של הגולש בשום צורה. הקורא משחרר את הכתובים למעלה באופן מוחלט ובלתי חוזר מכל אחריות ומכל נזק בגין הפסדים ו/או אבדן רווחים ו/או כל נזק אחר אשר נובע או עלול לנבוע ממסחר בשוק ההון בין באמצעות הרובוט ובין שלא באמצעות הרובוט ומאשר בזאת כי האחריות למסחר ברובוט, לבאגים, תקלות ולתוצאתו חלה על הקורא בלבד. ואין הכתובים למעלה ו/או מי מטעמו, אחראים לתוצאות הרובוט באופן אישי או קבוצתי.

×

לחץ כאן ליצירת קשר

× איך אוכל לעזור?