fbpx

קבל גישה חינם ל 7 ההרצאות הכי נצפות מפרויקט 'במה פתוחה לסוחרים' בתקופת הקורונה

7 הרצאות שיעזרו לך לשפר את יכולות המסחר שלך ולהפוך לסוחר מצליח

הרשם עכשיו בחינם(!)
וקבל גישה ל 7 הרצאות מוקלטות + עדכונים על הרצאות חדשות שנעשה עם מיטב הסוחרים

הפרטיות שלך חשובה לנו – המייל שלא לא יועבר לאף גורם צד שלישי וישמש על מנת לשלוח לך עדכונים על הרצאות חדשות  + גישה לכל ההרצאות הקיימות.

בהרשמתך הנך מאשר את אזהרות הסיכון

ההרצאות שתקבלו

הרשם עכשיו בחינם(!)
וקבל גישה ל 7 הרצאות מוקלטות + עדכונים על הרצאות חדשות שנעשה עם מיטב הסוחרים

הפרטיות שלך חשובה לנו – המייל שלא לא יועבר לאף גורם צד שלישי וישמש על מנת לשלוח לך עדכונים על הרצאות חדשות  + גישה לכל ההרצאות הקיימות.

בהרשמתך הנך מאשר את אזהרות הסיכון

הגישה שלנו

הגישה שלנו אומרת – תכיר את שוק ההון מכמה שיותר גישות וכיוונים ותמשיך ותתעמק בשיטות והאסטרטגיות מסחר שמתאימות לאופי שלך ולזמן שלך.

להפוך לסוחר מצליח דורש כמה וכמה שנים – זה תהליך לא קל – אבל בסופו תחזיק מקצוע שיהפוך את החיים שלך לטובים יותר ואף עשירים יותר – אם זה כהכנסה נוספת או הכנסה מלאה ממסחר.
הדרך הכי טובה ללמוד מסחר זה קודם כל למצא את הגישה ושיטת המסחר שמתאימה לאופי שלך
ואז למצא את הבנאדם שאתה מתחבר אליו ולשיטות מסחר שלו – ומשם להצטרף להדרכה אישית או בקבוצות קטנות
על כן כרגע לפחות, ההרצאות הקיימות וגם הבאות יהיו רק של סוחרים עצמאיים ולא מכללות גדולות.
אנחנו מציעים לך להצטרך לפרוייקט במה פתוחה לסוחרים – לפגוש ולהכיר את כל הגישות והרעיונות והשיטות שקיימות בשוק ההון – ולמצא מי הסוחר שהשיטה שלו הכי מתאימה לך ולקבל עוד דרכים לעקוב וללמוד על אותם שיטות.

קצת עלי ועל הפרויקט

אני אלירן כהן, מתכנת אלגו ויזם בתחום הפיננסים, ויוזם הפרויקט של במה פתוחה לסוחרים.
מאז 2005 אני עוסק במסחר וכבר ב 2008 הפעלתי מערכות אלגו ומסחר אוטומטי – מי שלא מכיר אותי יכול לקרא עלי באתר שלי www.autosysfx.com.
הפרויקט נוצר בזמן הקורונה, מהרצון לנצל את הזמן בצורה מיטבית החלטתי להביא לכם את מיטב הסוחרים והמנטורים בתחום שאני מכיר כדי שכל יום פנוי נעשה וובינר בגישה – במה פתוחה לסוחרים.
עם הצלחת הפרויקט והערך הרב שקיבלו הסוחרים החלטנו להמשיך ההרצאות חינם.
בפרוייקט נערכו יותר מ 32 הרצאות – אנחנו מאפשרים לכם גישה ל 7 הכי טובות ונצפות שהיו אצלנו.

וובינר מספר 1 – שי סולן – המסלול להפוך לסוחר מצליח

וובינר מספר 2 – גבע גזית – ממטפל אלטרנטיבי חסר כל לסוחר מצליח בגדול

וובינר מספר 3 – יגאל וינברגר – רשתות נוירונים למסחר אלגוריתמי

וובינר מספר 4 – זוהר ליבוביץ – שיטת הפיל למסחר בשוק ההון – שיטת מסחר מבוססת ניתוח שיפוטי

וובינר מספר 5 – אלירן כהן – מבוא לאלגו טרייד

וובינר מספר 6 – אורה אריאל – 10 הטעויות של משקיעים מתחילים ואיך להימנע מהן

וובינר מספר 7 – דרור פרייז – הלכה למעשה – 7 המרכיבים לאיתור הזדמנויות במשבר הקורונה

הרשם עכשיו בחינם(!)
וקבל גישה ל 7 הרצאות מוקלטות + עדכונים על הרצאות חדשות שנעשה עם מיטב הסוחרים

הפרטיות שלך חשובה לנו – המייל שלא לא יועבר לאף גורם צד שלישי וישמש על מנת לשלוח לך עדכונים על הרצאות חדשות  + גישה לכל ההרצאות הקיימות.

בהרשמתך הנך מאשר את אזהרות הסיכון

אם יש לך שאלות הרגש חופשי לשלוח לי מייל לכתובת  info@capitalmind.co.il
או ליצור איתי קשר עכשיו בטלפון 052-8249299 או ב

אזהרת סיכון
• אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא.
• המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
• כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית.
• המרצה/ הכותב מחזיק ו/או עלול להחזיק חלק מן הניירות המוזכרים לעיל.
• מסחר בשוק ההון טומן סיכון רב עד לאיבוד סכום ההשקעה ואינו מתאים לכל אחד. מומלץ לא לסכן סכום שאינך יכול להרשות לעצמך להפסיד.
• מטרת המידע (מידע מודפס או דיגיטלי, לרבות תוכנת מחשב או קובץ מחשב) העובר בין המדריך לתלמיד היא לימודית בלבד. המידע אינו מהווה ייעוץ, הכוונה או המלצה למסחר ו/או השקעה ו/או רכישה או מכירה של נכסים פיננסיים (חוזים עתידיים, מניות, סחורות, מט"ח, אופציות, אג"ח, תעודות סל ו/או כל נייר ערך אחר).
• המרצה ו/או צוות ו/או הנהלת AutoSysFX אינם בעלי רישיון ייעוץ השקעות או מנהלי תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימר לייעץ לשום אדם בקשר לרכישה, מכירה, אחזקה ו/או השקעה בנכסים פיננסיים. המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות ע"י יועץ השקעות מוסמך על פי הדין הישראלי. כל המקבל החלטה על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד.
• קיים סיכון במסחר ו/או השקעה בנכסים פיננסיים והם עלולים להביא להפסדים כספיים. הצלחות עבר במסחר ו/או השקעה בנכסים פיננסיים אינן ערובה להצלחה בעתיד. כל העושה שימוש בתוכנה, אחראי בלעדית לתוצאות פעולותיו ומוותר על זכות תביעה וכל טענה כלפי המרצה ו/או צוות ו/או הנהלת AutoSysFX ו/או מי מטעמם.
• הובהר לכם כי בטרם ביצוע מסחר אמת באמצעות תוכנה למסחר, נדרש לבצע סימולציה של פעולות מסחר על נתוני עבר וגם מסחר בחשבון דמה, על מנת לוודא פעולה תיאורטית תקינה של המערכת.
• יחד עם זאת, בדיקה תיאורטית מוצלחת אינה מבטיחה פעולה תקינה בזמן מסחר אמת. יש לקחת בחשבון טעות משתמש, הפרעות בתקשורת, קריסת מחשב ותוכנה, תקלות בשרתי הברוקר והבורסה ועוד השפעות חיצוניות שאינן בשליטת יוצר התוכנה.
• מובהר בזאת שהמרצה ו/או צוות ו/או הנהלת AutoSysFX אינם אחראים לתוצאות השקעה ו/או המסחר של הגולש בשום צורה. הקורא משחרר את הכתובים למעלה באופן מוחלט ובלתי חוזר מכל אחריות ומכל נזק בגין הפסדים ו/או אבדן רווחים ו/או כל נזק אחר אשר נובע או עלול לנבוע ממסחר בשוק ההון בין באמצעות הרובוט ובין שלא באמצעות הרובוט ומאשר בזאת כי האחריות למסחר ברובוט, לבאגים, תקלות ולתוצאתו חלה על הקורא בלבד. ואין הכתובים למעלה ו/או מי מטעמו, אחראים לתוצאות הרובוט באופן אישי או קבוצתי.

אין לראות בתוכן הטקסט באתר זה המלצה לרכישה/מכירה של ניירות ערך ספציפיים ו/או תחליף לייעוץ פיננסי שקול המותאם לצרכיו של המשקיע. האתר אינו אחראי לתוכן המתפרסם על ידי הגולשים . תגובות הגולשים המתפרסמות בתגובות הינן דעותיהם האישיות של המגיבים בלבד ובאחריותם הבלעדית. כל העושה שימוש במידע המתפרסם באתר זה עושה זאת על אחריותו בלבד.

כל הזכויות שמורות ל Copyright © 2021 CapitalMind   אזהרת סיכון

×

לחץ כאן ליצירת קשר

× איך אוכל לעזור?